کد خبر : 740

تاریخ انتشار : ۸:۳۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۱ چاپ چاپ

اخبار آبادانی

? اخبار آبادانی (موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر ارواحنا فدا) ? ۰۱اردیبهشت۱۳۹۵ ⛏ الحمدالله با یاری دوستان جهادگر و مردم روستای پهنک در ایام عید نوروز۱۳۹۵ مراحل تکمیل مسجد روستا بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته و ان شاء الله در ماه مبارک رمضان به بهره برداری خواهد رسید. ⛏ پروژه ساخت ۴ مدرسه و ۴ […]

? اخبار آبادانی (موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر ارواحنا فدا)

? ۰۱اردیبهشت۱۳۹۵

⛏ الحمدالله با یاری دوستان جهادگر و مردم روستای پهنک در ایام عید نوروز۱۳۹۵ مراحل تکمیل مسجد روستا بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته و ان شاء الله در ماه مبارک رمضان به بهره برداری خواهد رسید.

⛏ پروژه ساخت ۴ مدرسه و ۴ مسجد با سازه سبک در اصفهان آغاز گردید که ان شاء الله پس از تکمیل و انتقال هوایی به ۴ روستا در کوهستانهای صعب العبور شهرستان بهمئی در تابستان سال جاری جهت سال جدید تحصیلی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

⛏ حضور و تلاش جهادگران در روستای نرمون با همیاری اهالی خوب این روستا که از توابع شهرستان بهمئی می باشد باعث پیشرفت بیش از ۷۰ درصد پروژه احداث سرویسهای بهداشتی مسجد این روستا شد.

⛏ با برنامه ریزی های انجام شده ان شاء الله کلنگ پروژه احداث خانه عالم در روستای نرمون در ایام ماه مبارک رمضان به زمین خواهد خورد.

? دوستانی که میتوانند در هر زمینه از رفع مشکلات نیازمندان و مستضعفین در مناطق محروم شهری و روستایی به هر شکلی مشارکت و کمک نمایند از طریق آدرس @shamim_valiasr_ir و یا با مراجعه به قسمت تماس با ما در سایت اعلام بفرمائید.

? یا قَاضِیَ الْحَاجَاتِ و یَا کَافِیَ الْمُهِمَّاتِ .
? @shamim_valiasr کانال جهادی شمیم را به دوستان خود معرفی کنید

دیدگاه شما


logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر (عج) می باشد