اخبار کوتاه سلامت

کد خبر : 630

تاریخ انتشار : ۴:۵۷ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ چاپ چاپ

خبرهایی کوتاه از پیگیری موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه در راستای درمان و کمک خیرین جهت درمان و ارتقاء سلامت برخی از نیازمندان

اخبار کوتاه سلامت

? اخبار کوتاه سلامت ۱۰۰ – ( موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر ارواحنا فدا ) ? مجید کودک نه ساله از اهالی یکی از روستاهای دورافتاده استان کهکیلویه و بویر احمد که با مشکل خاصی در ناحیه کتف و گردن مواجه میباشد به همت دوستان جهت عکس برداری و انجام آزمایشات اولیه و بررسی امکان و […]

? اخبار کوتاه سلامت ۱۰۰ – ( موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر ارواحنا فدا )

? مجید کودک نه ساله از اهالی یکی از روستاهای دورافتاده استان کهکیلویه و بویر احمد که با مشکل خاصی در ناحیه کتف و گردن مواجه میباشد به همت دوستان جهت عکس برداری و انجام آزمایشات اولیه و بررسی امکان و روش عمل جراحی به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان اعزام گردید.

? با یاری دوستان یکی از مادران مهربان روستاهای دورافتاده استان کهکیلویه و بویر احمد جهت انجام عمل چشم به بیمارستان فیض اصفهان اعزام گردید که نیازاست جهت برطرف کردن مشکل بینایی هر دو چشم ایشان مورد عمل جراحی قرار گیرد .

? با کمک خیرین محمدحسین پیرمرد خوب یکی از روستاهای دورافتاده استان کهکیلویه و بویراحمد جهت درمان شنوایی به بیمارستان امین اصفهان اعزام گردید.

? با کمک خیرین جوانی از روستاهای دورافتاده استان کهکیلویه و بویر احمد جهت معاینات ، آزمایشات و درمان مشکلاتی که از ناحیه شکم ، پا و کمر داشت به بیمارستان الزهرا (س) و امین اصفهان اعزام گردید.

? با توجه برگزاری اردوی جهادی این موسسه در ایام عید نوروز و مشکلات مردم در زمینه دهان و دندان در منطقه محل اردو ، اعزام گروهی از داندانپزشکان به مناطق محروم شهرستان بهمئی استان کهکیلویه و بویر احمد در دستور کار این موسسه قرار گرفت.

? کلیه دوستانی که میتوانند در هر زمینه از رفع مشکلات بهداشتی و درمانی نیازمندان و مستضعفین مناطق محروم شرهری و روستایی به هر شکلی مشارکت و کمک نمایند از طریق آدرس تلگرام shamim_valiasr_ir@ و یا با مراجعه به “قسمت تماس با ما”اعلام نمایند

? یامَن اِسمُهُ دَوا وَ ذِکرُهُ شَفاء.

آخرین مطالب مرتبط
دیدگاه شما


logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر (عج) می باشد