کد خبر : 638

تاریخ انتشار : ۵:۳۴ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ چاپ چاپ

خبرهایی کوتاه از فعالیتهای گروه جهادی موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر (عج) در زمینه عمران و آبادانی مناطق محروم

اخبار کوتاه آبادانی

? اخبار آبادانی ۲۰۰ ( موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر ارواحنا فدا ) ⛏ با توجه به پیشرفت بیش از ۳۰ درصد پروژه احداث مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در روستای پهنوک شهرستان بهمئی از توابع استان کهکیلویه و بویر احمد انشاءالله با برگزاری اردوی جهادی در ایام عید نوروز با کمک خیرین […]

? اخبار آبادانی ۲۰۰ ( موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر ارواحنا فدا )

⛏ با توجه به پیشرفت بیش از ۳۰ درصد پروژه احداث مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در روستای پهنوک شهرستان بهمئی از توابع استان کهکیلویه و بویر احمد انشاءالله با برگزاری اردوی جهادی در ایام عید نوروز با کمک خیرین تا ۸۰ درصد این مسجد تکمیل گردد.
⛏ با مطالعات و شناسایی انجام شده ، این موسسه در نظر دارد بعد از انجام بیش از ۴۵ پروژه عمرانی با کمک خیرین ، سه مدرسه ابتدایی دیگر را در سه روستای فاقد مدرسه در نقاط کوهستانی و صعب العبور شهرستان بهمئی از استان کهکیلویه و بویر احمد احداث نماید.

⛏ با تکمیل و تحویل بیش از ۳۵ پروژه سرویس بهداشتی و حمام با کمک مردم عزیز و خیرین دلسوز در ۳ روستای صعب العبور از توابع شهرستان بهمئی این پروژه همچنان با برنامه ریزی احداث بیش از ۴۰ سرویس بهداشتی و حمام دیگر در با همت جهادگران در اردوهای بعدی بویژه عید نوروز ۹۵ ادامه خواهد داشت.

? دوستانی که میتوانند در هر زمینه از رفع مشکلات نیازمندان و مستضعفین در مناطق محروم شهری و روستایی به هر شکلی مشارکت و کمک نمایند از طریق آدرس تلگرام shamim_valiasr_ir@ و یا با مراجعه به قسمت “تماس با ما” اعلام بفرمائید.

? یا قَاضِیَ الْحَاجَاتِ و یَا کَافِیَ الْمُهِمَّاتِ .

دیدگاه شما

logo-samandehi

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه جهادی شمیم حضرت ولیعصر (عج) می باشد